Хоробрість, любов, свобода: MELOVIN представив кліп на пісню “Вітрила” (Відео)

Новий кліп створений в стилі театрального перформансу про одного кохання поза ретуші.

Артисти вважає цю пісню особливою, значить і кліп мав бути теж особливим. Простота декорацій, імпровізована сцена і актори, яким не потрібно грати – це те, як бачить цю пісню MELOVIN.

Для виконавця важливо було показати, що будь-який у тебе типаж, зовнішність, національність, вік, у кожної людини різний внутрішній і зовнішній світ, але всі вони можуть відчувати любов з однаковою жадобою.

“Любов може називатися любов’ю тільки тоді, коли вона без застарілого вітру минулого в головах чималої кількості людей”, – говорить артист.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

8 Окт 2020 в 8:09 PDT

 

Кліп створений в чорно-білих тонах без зайвих декорацій – все що знаходиться на майданчику це великий квадрат з якого виходять персонажі і на якому сидить співак, біла напівпрозора тканина, що звисає зі стелі, і люди. Всі вони різні – різний вік, комплекція, зовнішність.

Відзначимо, що в кліпі знялися виконавець однієї з головних ролей в серіалі “Новенька”, який співав голосом MELOVINа в серіалі, Єгор Козлов і телеведуча і актриса травесті-діва Монро.

Шанувальники з великою радість і трепетом прийняли кліп, засипавши коментарі захопленими відгуками – “Ця робота перевершила всі мої найкращі очікування !!!”, “Чудова робота, Мел”, “Мало що може мене ось так зачепити, спасибі що знову дав можливість відчути себе живий “,” Мурашки не хочуть заспокоюватися … Пульс стихати “,” дивлюся й дивлюся, і хочу сказати ще – браво Мел “.