На сайті Ви зможете знайти і безкоштовно завантажити офіційні бланки Пенсійного фонду України: Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб і суми нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України (Додаток 4): Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб і суми нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України (Додаток 5): Звіт про суми страхових внесків, передбачених договором про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, що підлягають сплаті, і суми доплати до органів Пенсійного фонду України (Додаток 6) : Звіт про осіб, відповідно до законодавства одержують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та осіб з числа непрацюючих працездатних батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників, фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом, а також непрацюючих працездатних осіб, що здійснюють догляд за інвалідом I групи або за престарілим, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду або досяг 80-річного віку, якщо такі непрацюючі працездатні особи отримують допомогу або компенсацію відповідно до законодавства до органів Пенсійного фонду України (Додаток 7): Розрахунок авансових сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (річна) (Додаток 24): Розрахунок суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (річна) (Додаток 25): Звіт про нарахування та сплату сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (річна) (Додаток 26): Розрахунок суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (для адвокатів, приватних нотаріусів та інших самозайнятих осіб) (Додаток 33).           Бланки бухгалтерського обліку    Додати до Вибраного    Зробити Стартовою
Укр | Рус

 Пенсійний фонд України (БЛАНКИ)

Пенсійний фонд Бланки звітності пенсійного фонду
Пенсійний Пенсійний фонд України
Пенсійний фонд України
www.pfu.gov.ua

офіційний сайтРеклама


Реклама
Реклама
Ортопедические матрасы и подушки "Ekon"
100% содержание латекса
Болгарские матрасы и подушки Произведено в Болгарии Ортопедические матрасы и подушки

- антиакаридный
- двухсторонний
- экологический
- беспружинный
- 100% латекс
- антиаллергенный
- анатомический
- дышащий
- с обособленными зонами жесткости
- срок службы не менее 20 лет
- доставка по Украине


Подробнее

Реклама

Реклама

Звіти до Пенсійного фонду починаючи з 1 лютого 2011р.
Поиск по сайту

  Додаток №1. Довідник категорій страхувальників, які сплачують єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

  Додаток №2. Таблиця відповідності кодів категорії застрахованої особи базі нарахування та розміри ставок єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

  Додаток №3. Довідник кодів підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства.

  Додаток №4 (титульний аркуш). Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

  Таблиця 1 до Додатку №4. Нарахування єдиного внеску.

  Таблиця 2 до Додатку №4. Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб.

  Таблиця 3 до Додатку №4. Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за осіб, які проходять строкову військову службу.

  Таблиця 4 до Додатку №4. Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суми грошового забезпечення.

  Таблиця 5 до Додатку №4. Трудові відносини застрахованих осіб.

  Таблиця 6 до Додатку №4. Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам.

  Таблиця 7 до Додатку №4. Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства.

  Таблиця 8 до Додатку №4. Відомості про осіб, які відповідно до Закону отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та осіб із числа непрацюючих працездатних батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників, які фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом, а також непрацюючих працездатних осіб, які здійснюють догляд за інвалідом І групи або за престарілим, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду або досяг 80-річного віку, якщо такі непрацюючі працездатні особи отримують допомогу або компенсацію відповідно до законодавства та нарахування сум єдиного внеску за батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних батьків, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

  Таблиця 9 до Додатку №4. Відомості про осіб, які проходять строкову військову службу.

  Додаток №5. Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску.

  Таблиця 6 до Додатку №5. Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства.

  Додаток №6. Звіт про суми єдиного внеску, передбачених договором про добровільну участь у системі загальнообов`язкового державного соціального страхування, які підлягають сплаті, та суми доплати до органів Пенсійного фонду України.


Зразки форм документів Пенсійного фонду до 1 лютого 2011р.

  Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб і суми нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України (Додаток 4)

  Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб і суми нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України (Додаток 5)

  Звіт про суми страхових внесків, передбачених договором про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, що підлягають сплаті, і суми доплати до органів Пенсійного фонду України (Додаток 6)

  Звіт про осіб, відповідно до законодавства одержують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та осіб з числа непрацюючих працездатних батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників, фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом, а також непрацюючих працездатних осіб, що здійснюють догляд за інвалідом I групи або за престарілим, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду або досяг 80-річного віку, якщо такі непрацюючі працездатні особи отримують допомогу або компенсацію відповідно до законодавства до органів Пенсійного фонду України (Додаток 7)

  Розрахунок авансових сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (річна) (Додаток 24)

  Розрахунок суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (річна) (Додаток 25)

  Звіт про нарахування та сплату сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (річна) (Додаток 26)

  Розрахунок суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (для адвокатів, приватних нотаріусів та інших самозайнятих осіб) (Додаток 33)


Подання звітності

Роботодавці - юридичні та фізичні особи подають розрахунок сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що стягуються з заробітної плати найманих працівників щомісяця протягом 20 календарних днів місяця, наступного за звітним. Фізичні особи - підприємці (крім які обрали особливий спосіб оподаткування) один раз на рік, але не пізніше 1 травня поточного року подають в пенсійні органи розрахунок авансових сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а до 1 квітня року, наступного за звітним, - розрахунок сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, складений за результатами звітного року.


Основні нормативні документи

  Закон України від 26.06.97 р. № 400/97-ВР "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування"

  Закон України від 21.12.2000 р. № 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами"

  Порядок сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затверджений постановою КМУ від 03.11.98 р. № 1740


Реклама
Болгарские латексные ортопедические матрасы и подушки

Болгарские матрасы и подушки Подробнее

Пенолатекс - это самый эластичный материал в природе. Получаемый из каучукового дерева Havea Brasiliensis, он неизменно восстанавливает свою первоначальную форму после многократных и продолжительных деформаций, которым ежедневно подвергает его человеческое тело - именно это гарантирует столь длительный срок службы материала. Пенолатекс является высококачественным продуктом прежде всего потому, что обеспечивает настоящий сон - он воспринимает все движения тела и гарантирует максимальный комфорт. Высокотехнологичная обработка позволяет обособление 7-и различных зон твердости, которые обеспечивают постоянную и равномерную ортопедическую опору для позвоночника по всей его длине. А исключительные теплоизоляционные свойства пенолатекса гарантируют прохладу летом и тепло зимой.


Реклама

Новости

Сервис предоставлен BIN.ua

Бухгалтерсие бланки
Реклама
Фрази для індексації сайту

Пенсійний

Нарахування пенсій за липень 2010р. виконано вчасно. Банківські установи та підприємства поштового зв'язку заздалегідь забезпечені документами для виплати пенсій.

Пенсійний України

Крім того, проведено перерахунки пенсій у зв'язку з уточненням показників заробітної плати в галузях економіки України за березень 2010 року, яка враховується при розрахунках пенсії згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Пенсійний фонд

Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", і за січень, лютий, березень, квітень 2010 року, яка враховується при розрахунках пенсій згідно Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Бланк пенсійний фонд України

При цьому, якщо після перерахунку розмір пенсії зменшився, то в новому розмірі виплата проводиться з 1-го числа наступного місяця, в якому надана середня заробітна плата.

Пенсійний вік

У разі збільшення розміру пенсії після перерахунку виплата в новому розмірі проводиться з дати первинного призначення або з дати перерахунку.

Пенсійна реформа

Всім висилаються заяв і декларацій. Заповнивши їх відповідно до наданих зразками і пославши в управління соціального захисту (конверт для безкоштовної пересилки додається).

Бланки

Особи передпенсійного віку.

Пенсійний фонд України

Відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" № 1058-IV від 09.07.2003 розмір внесків на загальнообов'язкове пенсійне страхування встановлює Верховна Рада України

Безкоштовні бланки

Інваліди, які не досягли пенсійного віку.

Бланк

Страхові внески нараховуються незалежно від джерел їх фінансування.